„Stranger Things” 5 sezon coraz bliżej. Netflix potwierdza ważną informację

Stranger Things powstaje ostatni sezon
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Rusza produkcja piątego sezonu „Stranger Things”. Fani z pewnością czekali na tę zapowiedź od Netflixa.

Serial „Stranger Things” to z pewnością jeden z najpopularniejszych seriali wspomnianej platformy streamingowej. Pierwszy sezon zadebiutował 8 lat temu i zebrał fantastyczne oceny widzów i krytyków filmowych.

Stranger Things” łączy elementy przygodowe z horrorem oraz science fiction. Akcja osadzona jest w latach 80. w małym miasteczku Hawkins w stanie Indiana. Sporo w nim nawiązań do popkultury, dzięki czemu produkcja zyskała dodatkowe uznanie. Na początku poznajemy losy Nastki (Eleven) oraz jej przyjaciół: Lucasa, Dustina i Mike’a, którzy próbują zmierzyć się rządową agencją i tajemniczą siłą.

„Stranger Things” sezon 5 – kiedy premiera?

Netflix potwierdził, że prace nad piątym sezonem oficjalnie wystartowały. Od dawna było wiadomo, że piąty sezon powstanie, ale poza tym producent milczał. Aż do dziś. Rozpoczęcie produkcji oznacza, że „Stranger Things” sezon 5 powinien pojawić się na Netflixie najwcześniej pod koniec tego roku. Biorąc jednak pod uwagę ciągle majączacy w tle strajk pracowników Hollywood, data debiutu może się wydłużyć w czasie.

Stranger Things start piątego sezonu

Nie da się jednak ukryć, że kontynuacja „Stranger Things” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji serialowych. Piąty sezon będzie zarazem ostatnim i wiele na to wskazuje, że podzielony zostanie na dwie części (najpierw zostanie wyemitowane połowa odcinków, a dopiero po pewnym czasie druga połowa, jak to miało miejsce w przypadku sezonu czwartego). Tym bardziej więc oczekiwania odnośnie „Stranger Things 5” są ogromne.

Zwiastun serialu „Stranger Things”:

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie