Stellar Blade w pudełku was zachwyci. Ciekawa niespodzianka od twórców

Stellar Blade
Newsy PS5

Jeżeli szykujecie się do zakupu pudełkowej wersji gry Stellar Blade na PlayStation 5, to mam dla was bardzo dobre wieści. Okazuje się, że produkcja w fizycznym wydaniu będzie posiadać miłą niespodziankę dla fanów. To szczególnie miłe w czasach, gdy wydawcy coraz częściej rezygnują z pudełkowych edycji gier, lub zwyczajnie traktują je po macoszemu.

Stellar Blade – niespodzanka w pudełku

Pamiętam czasy, gdy fizyczne kopie gier (np. na PC) nawet w podstawowej wersji były wypakowane zawartością. Przykładów nie trzeba nawet szukać u zagranicznych twórców, bo podam Wiedźmina 2 na PC. Premierowa edycja miała soundtrack, mapę, kilka klimatycznych gadżetów i papierowe figurki do składania. Nie była to żadna wersja limitowana czy kolekcjonerska — ot, zwykłe wydanie gry. Świetnie było też w przypadku innych gier RPG, które do zestawu dołączały choćby mały przewodnik, wprowadzający nas w realia świata przedstawionego. Takie coś miał choćby Fallout 3.

A jak jest dziś? Cóż, co najwyżej możemy liczyć na jakieś cyfrowe bzdury, które nikogo nie interesują. Tym bardziej zaskakujący (i miły) jest fakt, że mały dodatek postanowili dodać twórcy Stellar Blade. Wyczekiwany ekskluziw z PS5 otrzyma bowiem dwustronną okładkę w pudełkowej wersji gry. Jak będzie się ona prezentować? Zobaczcie na poniższym nagraniu:

Niby niewiele, ale miło, że twórcy pomyśleli o kolekcjonerach. Dwustronna okłada pozwala wyróżnić kopię gry na półce, spośród innych gier w kolekcji. Sam jej design również jest dużym plusem, bo wygląda naprawdę świetnie.

Zobacz: Najciekawsze rzeczy z PS Plus

Premiera gry jeszcze w tym tygodniu! Stellar Blade wyjdzie na rynek już 26 kwietnia — tytuł będzie dostępny wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie