Steep od Ubisoftu – wyzwania, śmieszne stroje i adrenalina. Zapraszamy na nowy zwiastun

Deweloperzy pokazują, o co chodzi w ich nowej grze.

Ubisoft przedstawia kolejny zwiastun Steep, które zadebiutuje 2 grudnia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Podstawa rozgrywki w Steep to sieciowa rywalizacja, a punkty zdobędziemy nie tylko za najlepsze miejsce czy czas, lecz również za triki i stosowanie odpowiednich technik jazdy.

Nowy filmik przedstawia szaleństwo na nartach, snowboardzie czy latanie w kombinezonach wingsuit. Możemy zobaczyć również personalizację postaci, w tym śmieszne stroje żyrafy, jednorożca, pszczoły czy krowy.


Przypominamy, że już dzisiaj startuje zamknięta beta Steep. Otwarte testy dla wszystkich graczy zaplanowano natomiast na dni 18-21 listopada (szczegóły przypominamy poniżej).

Beta Steep – szczegóły i terminy

Ubisoft zapowiedział już pod koniec zeszłego miesiąca testy beta swojego nowego IP, nazwanego Steep. Gra rzuci nas do otwartego świata w Alpach, który będziemy mogli swobodnie eksplorować lub przenosić się z miejsca na miejsce za pomocą mapy, by brać udział w różnych konkurencjach. Czeka nas jazda na snowboardzie czy nartach oraz latanie.

Wielkie testowanie odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy rozpoczyna się 10 listopada i potrwa do 14 listopada. Wówczas Steep będą mogli przetestować osoby, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie gry przed 9 listopada.

Drugi etap to otwarta zabawa dla każdego gracza, bez wcześniejszych rejestracji, zdobywania kluczy i podobnych utrudnień. Ta faza rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 21 listopada.

Co sprawdzimy podczas testów beta Steep? Jak tłumaczy Ubisoft, obie fazy będą obejmować dostęp do różnych wyzwań oraz dziewięciu Mountain Stories, czyli wyzwań z fabułą w tle. Dostaniemy trzy z siedmiu obszarów, które znajdziemy w ostatecznej wersji Steep, a pomyślne ukończenie zadań da nam dostęp do nowych elementów wyposażenia naszej postaci.

Poniżej znajdziecie trailer zapowiadający testy. Dajcie znać, czy bierzecie udział!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

37 Shares
Share37
+1
Tweet