Darmowe sprawdzanie olimpijskich wyzwań i szansa na wygrania biletu na Zimowe Igrzyska

Zbliża się wielka olimpiada.

Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj, że otwarta beta Steep Road to the Olympics będzie dostępna od 28 listopada do 4 grudnia. Otwarta beta będzie dostępna dla wszystkich graczy, czyli tych posiadających PlayStation 4 (wraz z opcjami rozszerzonymi dla PS4 Pro), Xbox One (wraz z opcjami rozszerzonymi dla Xbox One X) oraz PC (Uplay / Steam).

Otwarta beta będzie zawierać 5 wyzwań dostępnych w Steep Road to the Olympics oraz swobodną jazdę w wybranym rejonie mapy Japonii. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch wydarzeniach olimpijskich na mapie Korei Południowej – Downhill i Big Air – oraz zwyciężyć w dwóch wyzwaniach snowboardowych i jednym z wykorzystaniem kombinezonu wingsuit w Japonii.

Pobieranie wstępne Steep Road to the Olympics na systemie rozrywki PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox One X ruszy 28 listopada o północy czasu lokalnego, a na Uplay PC o północy czasu paryskiego. Serwery wystartują 28 listopada o godzinie 18:00 (czasu paryskiego).

Gracz, który z końcem otwartej bety pozostanie na szczycie tabeli wyników w zjazdach downhill, będzie miał możliwość wygrania biletu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu w Korei Południowej. Więcej informacji pojawi się wkrótce.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.