Steep będzie gratką dla fanów sportów zimowych?

Świat i triki w jednym miejscu.

W sieci wylądowały dwa nowe zwiastuny prezentujące Steep w akcji. Nie da się ukryć, że tego rodzaju gier na rynku jest bardzo mało. Jeszcze kilka lat temu mieliśmy znakomite SSX, ale póki co o kontynuacji nic nie słychać. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi więc Ubisoft ze Steep, które jednak będzie nieco inne od widowiskowego SSX-a, bowiem nastawione bardziej na symulacyjny model jazdy.

Mamy więc dzisiaj dla Was dwa materiały. Pierwszy z nich przedstawia świat gry, który prezentuje się naprawdę bardzo szczegółowo. Fani białego szaleństwa będą mieli gdzie pośmigać. Na drugim zwiastunie zobaczycie z kolei triki, które można wykonać w grze.

Premiera Steep przewidziana jest już na 2 grudnia tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Wyzwania, śmieszne stroje i adrenalina

Ubisoft przedstawia zwiastun Steep, w którym podstawą rozgrywki jest sieciowa rywalizacja, a punkty zdobędziemy nie tylko za najlepsze miejsce czy czas, lecz również za triki i stosowanie odpowiednich technik jazdy. Nowy filmik przedstawia szaleństwo na nartach, snowboardzie czy latanie w kombinezonach wingsuit. Możemy zobaczyć również personalizację postaci, w tym śmieszne stroje żyrafy, jednorożca, pszczoły czy krowy.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.