Za darmo na Steam z okazji wyprzedaży. Odbierajcie prezenty już teraz

steam karta za darmo
Newsy PC

Na Steam dostępne są nowe naklejki za darmo! Prezenty od Valve rozdawane są z okazji trwającej wiosennej wyprzedaży na platformie. Jak je zdobyć?

Każdy gracz lubi gry za darmo, a także tytuły, które stają się free-to-play (czyli de facto również za darmo, ale przynajmniej na zawsze). Steam ostatnio był miejscem, gdzie dało się zgarnąć sporo darmowych pozycji. Teraz jednak nie ma mowy o grach, a o akcesoriach do profilu.

Steam – jak odebrać darmowe prezenty?

Na platformie Valve obecnie trwa wielka wiosenna wyprzedaż. W jej ramach kupicie mnóstwo świetnych pozycji znacznie taniej, a przeceny wynoszą nawet 90%! To sporo, także polecam przejrzeć bogatą ofertę cyfrowego sklepu lub po prostu zajrzeć na Wasze listy życzeń. Być może możecie kupić coś ze sporą obniżką, na co akurat polujecie od dłuższego czasu?

Nie można także zapominać, że nowa wyprzedaż to kolejny argument do rozdawania. Tym razem nie gier, a naklejek. Tak, chodzi o te “pierdółki” dla profili, które jednak sporo osób zbiera. Skoro dają je za darmo, to czemu by nie skorzystać? Zgodnie z tą logiką trzeba zalogować się na nasze konto, a następnie wejść do jakiejkolwiek kategorii gier dostępnych w ramach wyprzedaży. Na przykład do gier “science-fiction”.

Tam powinien pojawić się nam baner “Odbierz swoją darmową nagrodę każdego dnia wyprzedaży”. W praktyce możliwość odblokowania kolejnej naklejki dostępna jest od godziny 18:00 każdego dnia. Dlatego właśnie warto sprawdzać wyprzedaż codziennie, bo regularnie można odbierać darmowe prezenty. Te zostaną z nami już na zawsze. Łącznie do zdobycia jest 7 naklejek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie