Przepełniona akcją gra za darmo na Steam. Już nie trzeba za nią płacić

Gra za darmo na Steam. Już nie musicie płacić | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Rabbit Hole to bardzo ciekawy roguelike połączony z shooterem. Teraz jest dostępny jako gra za darmo na Steam, choć wcześniej trzeba było płacić!

Czasami deweloperzy stwierdzą, że ich produkcja nie skusiła oczekiwanej liczby graczy i oferują ją za darmo. Czasami to kwestia czasowego rozdawnictwa, a niekiedy pełnego przejścia na free-to-play. Tym razem mowa o tej drugiej sytuacji.

Rabbit Hole to bardzo ciekawy roguelike 2D wyraźnie stawiający na szaleńczą akcję z karabinami i inną bronią. W grze wcielimy się w postać, która została wrzucona do kuriozalnej i nieco abstrakcyjnej krainy Rabbit Hole. Znajdziemy w niej zarówno przyjaciół, jak i wrogów. No, głównie wrogów. Za pomocą pełnego arsenału broni palnej, będziemy torować sobie drogę w poszukiwaniu naszego… serca.

Wcześniej tytuł ten wyceniony był na około 40 zł, a tak przynajmniej pokazuje historia cenowa na SteamDB. Skoro teraz dostępny jest jako free-to-play, to wiemy, że nie trzeba już za niego płacić. Wątpię, aby była to oferta czasowa, lecz polecam przypisać grę do konta jak najszybciej.

Dokładnych powodów przejścia tytułu na nowy model dystrybucji nie znamy, ale możemy się tylko domyślać. Z zaledwie 97 opiniami na Steam, raczej nie cieszy się wielką popularnością.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie