Darmowe dodatki na Steam. Odbierzecie je już teraz

Steam
Newsy PC

Jeżeli lubicie odbierać gry i dodatki za darmo — a wiemy, że tak — to mamy dla was coś nowego. No dobra, ma Steam, bo już teraz na platformie odbierzecie kilka rzeczy bez dodatkowych opłat. Tym razem dodacie do swojego profilu kilka dodatków kosmetycznych, jak na przykład animowaną naklejkę i nie tylko.

Darmowe rzeczy na Steam do odebrania już teraz

Już teraz możecie zgarnąć darmowe dodatki do profilu na Steam. Na platformie Valve trwa wydarzenie Festiwal Wytwarzania i Przetrwania w Otwartym Świecie, w ramach którego przygotowano 3 darmowe elementy profilu. Są to:

  • Animowany awatar
  • Ramka awatara
  • Animowana naklejka

Wszystkie elementy są darmowe i nie będziecie musieli zapłacić za nie ani jednego punktu spośród uzbieranej kolekcji. Niby niewiele, ale zawsze miło jest wzbogacić wygląd swojego profilu o nowe elementy. Tym bardziej że są animowane — wyglądają naprawdę w porządku. Oferta nie wymaga podejmowania żadnych działań. Wystarczy mieć konto na platformie Valve i odebrać je za darmo korzystając z tego linku.

Zobacz: Nadchodzi State of Play od PlayStation

Po więcej informacji na temat obniżek i gier za darmo zapraszamy do śledzenia naszej strony głównej. W ostatnim czasie na pewno warto zwrócić uwagę na przegląd niesamowicie tanich gier na Steam. Już teraz możecie zaopatrzyć się w kilka świetnych gier wyścigowych za ledwie kilka złotych. Jeżeli macie akurat wolnego piątaka, to można przeznaczyć go na dobrą ścigałkę.

Źródło: Free Steam Games na X.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie