PlayStation ponoć szykuje „duże ogłoszenie”, które nastąpić ma niebawem

PlayStation Studios - logo na tle gier
PS4 PS5

Wiele wskazuje na to, że już niebawem będziemy świadkami kolejnego State of Play. Oczekiwane wydarzenie może odbyć się już niebawem.

Sony ostatnio nas nie rozpieszczało, więc logicznym jest zakładać, iż coś się w tej kwestii zmieni.

Kiedy kolejne State of Play?

Ostatnio światło dzienne ujrzała najnowsza odsłona serii Gran Turismo. Chwilę przed nią krytycy i gracze zachwycali się Horizon Forbidden West. Wraz z tymi dwiema premierami, fani PlayStation zaczynają niejako się niepokoić. W końcu nie znamy żadnych dat możliwych premier kolejnych pozycji od studiów PlayStation.

Być może niedługo się to zmieni. Serwis Gamereactor, powołując się na własne źródła w Sony, jak i poza firmą donosi, iż wydawca szykuje kolejne State of Play. Plotki na temat marcowego wydarzenia przewijają się w internecie od jakiegoś czasu, ale wciąż nie mamy żadnych potwierdzonych informacji.

Niemniej zdaniem Gamereactora, Japończycy chcieli przeprowadzić pokaz już w tym tygodniu. Niektórzy deweloperzy prosili jednak, aby Sony przesunęło datę wydarzenia, aby nie odciągać wzroku od tragicznej sytuacji na Ukrainie. Choć nie wiemy, jaka decyzja została podjęta, wiele wskazuje na to, że wydarzenie i tak odbędzie się jeszcze w marcu.

Nie wiemy niestety, na jakie gry możemy liczyć. Zgaduję, że Sony przedstawi szczegóły projektu Spartacus, a także zdradzi daty premier i nowe informacje na temat nadchodzących pozycji pokroju God of War Ragnarok, Stray, Little Devil Inside czy Forspoken. Być może potwierdzone zostaną prace nad niedawno wyciekłym InFamous, Sly Cooper albo oczekiwanym Resident Evil 4 Remake.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie