State of Play i prezentacja nowych gier na PS4. Oglądajcie na żywo

Dzisiaj o godzinie 15:00 czasu polskiego startuje State of Play, czyli kolejny odcinek wydarzenia od Sony, podczas którego mamy zobaczyć nie tylko gameplay’e ze znanych już gier, lecz również ujawnienie kolejnych nowości na PlayStation 4.

State of Play – kiedy start, gdzie oglądać

Kto chce oglądać State of Play na żywo, niech szykuje się dokładnie na 15:00 – streaming live wystartuje wówczas w poniższym okienku.

Sony już wcześniej wspominało, że nie zobaczymy niczego, co byłoby związane z PS5. State of Play ma przynieść za to sporo ciekawych wieści dla posiadaczy obecnej generacji.

Mamy około 20 minut na zapowiedzi nowych gier, przedstawienie dat premier, pokazanie nowych materiałów z rozgrywki, wieści z PlayStation Worldwide Studios i inne ogłoszenia – czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

State of Play – live streaming:

Oczekiwania co do nowości na State of Play skupiają się przede wszystkim na Resident Evil 3 Remake. Bardzo możliwe, że podczas prezentacji zobaczymy pierwszy zwiastun odświeżanej gry.

Niedawno mogliśmy zobaczyć grafiki z Nemesisem, Jill Valentine oraz Carlosem Oliveira, a jeden ze sklepów odpalił zamówienia przedpremierowe, podając nawet datę premiery tytułu. Co ciekawe, mamy potwierdzenie, że Resident Evil nie pojawi się podczas imprezy The Game Awards 2019, zatem liczymy na to, że produkcja zostanie ugoszczona właśnie na State of Play.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.