Jutrzejszy State of Play ponownie skupi się na jednej grze. Nie usłyszymy o PS5

Jutrzejszy State of Play ponownie skupi się na jednej grze. Nie usłyszymy o PS5
Newsy PS4

Tak jak miało to miejsce ostatnio, kolejny odcinek State of Play ma skupić się na jednej grze. Tym razem będzie to The Last of Us Part II.

Gracze wciąż czekają na prezentację najnowszego next-gena od Sony, który ma zadebiutować okresie świątecznym 2020. Japończycy do tej pory nie pokazali jednak konsoli – i widocznie na razie nie zamierzają tego robić. A przynajmniej nie podczas najnowszego State of Play.

Podczas ostatniego odcinka zaprezentowano Ghost of Tsushima. Natomiast w niedawnym tweecie zamieszczonym na oficjalnym koncie PlayStation Sony wyjawiło, że kolejny epizod State of Play zostanie w całości poświęcony The Last of Us Part II. Odcinek o produkcji od Naughty Dog obejrzymy jutro (27 maja) o godzinie 22:00 czasu polskiego. 20-minutową transmisję będziemy mogli śledzić na oficjalnych kanałach na YouTube’ie i Twitchu.

The Last of Us 2 zadebiutuje już 19 czerwca. Tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części z 2013, w tytuł zagramy wyłącznie na PlayStation. Przy okazji warto wspomnieć o limitowanych edycjach sprzętu inspirowanego produkcją – do sprzedaży trafi konsola PS4, pad i słuchawki z TLoU2. Tutaj piszemy o szczegółach.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie