Todd Howard podsyca oczekiwania przed pokazem Starfield

Starfield od Bethesda - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S

W przyszłym roku Bethesda zaprezentuje wreszcie rozgrywkę ze Starfield. Todd Howard postanowił podziękować graczom za zainteresowanie nadchodzącą produkcją.

W życzeniach od Bethesdy zawarto informację, że studio poczyniło duże postępy w produkcji gry. Prezentacja Starfield ma odbyć się latem przyszłego roku, więc wieść o pomyślnym rozwoju gry jak najbardziej cieszy.

Chcemy Wam podziękować za dołączenie do Konstelacji. Zespół poczynił w tym roku ogromne postępy w pracach nad Starfield. Nie możemy się doczekać, aby pokazać go Wam w przyszłym roku.
Chcielibyśmy życzyć Wam i Waszym rodzinom niesamowitych i bardzo szczęśliwych świąt. Dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie.

– powiedział Todd Howard w filmie z życzeniami od Bethesdy

Niedawno potwierdzono, że produkcja otrzyma polską wersję językową. Dodatkowo deweloperzy regularnie dzielą się nowymi materiałami, w tym grafikami koncepcyjnymi prezentującymi obecne w tytule lokacje. Kolejne konkrety na temat gry powinny pojawić się mniej więcej w połowie przyszłego roku.

Najnowsza gra Bethesdy ma zadebiutować 11 listopada 2022 roku. Tytuł trafi na PC oraz konsole Xbox Series X i S. Dodatkowo pojawi się w chwili premiery w ofercie usługi Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie