Starfield w końcu otrzymał stronę na Steamie. Co z polską wersją językową?

Starfield - półka - hełm - teczka - PG
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Starfield po wielu miesiącach od swojego oficjalnego ogłoszenia nareszcie otrzymał swoją kartę produktu na platformie Steam. Na ten moment potwierdziło się jedynie, że gra otrzyma polskie napisy, a o dubbingu w rodzimym języku informacji brak.

Nie stawiałbym jeszcze krzyżyka nad kwestią usłyszenia w Starfieldzie dialogów po polsku. Choć do debiutu tytułu został jeszcze mniej niż rok, kwestia takich szczegółów, jak audio może ulec zmianie. Możliwe, że mowa o błędzie lub jakimś niedopatrzeniu, choć warto brać poprawkę na mało optymistyczny scenariusz. Ale hej! Przynajmniej będą napisy, a mogło ich wcale nie być.

Karta Steam produktu zaoferowała jeszcze jedną dość ważną informację:

Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4 pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji można wyruszyć w niesłychaną podróż, w czasie której będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

– czytamy na łamach karty produktu na Steamie

Skupmy się wszyscy na ostatnim zdaniu. Choć brak w nim konkretów, stawia już pewne zalążki fabularne. Jeśli dobrze rozumiem sugestię, gra poruszy temat tego, skąd się wzięła ludzkość na świecie i/lub w jakim celu powstała/została stworzona. Jeżeli się nie mylę, to tym bardziej nie mogę się doczekać premiery.

Przypominam, że data premiery Starfielda zaplanowana jest na 11 listopada 2022 roku. Wiadomym jest, że gra ukaże się na PC oraz na konsolach Xbox Series X i S. Niestety, gracze PlayStation będą musieli obejść się smakiem. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie