Starfield już miał jedną negatywną recenzję

Starfield już miał jedną negatywną recenzję na Metacriticu
Newsy PC Xbox Series

Starfield ma ukazać się dopiero we wrześniu, ale jakimś cudem już teraz mogliśmy zobaczyć negatywną, pojedynczą recenzję wystawioną w serwisie Metacritic.

W serwisie Metacritic dość niespodziewanie pojawiła się pojedyncza, negatywna recenzja Starfield. Kolejny potencjalny hit od Bethesdy wygląda zjawiskowo, a ostatnie rewelacje dotyczące gry napawają szalenie pozytywnie. Tyle że użytkownik Joppsta360 dał grze okrągłe “zero”. Ale jak to się w ogóle stało?

Pojęcia nie mamy. Starfield ma ukazać się dopiero 6 września 2023 roku, a na Metacriticu niemal dosłownie przed chwilą pojawiła się wspomniana negatywna opinia. Serwis nie pozwala na wystawianie grom opinii przed premierą (a i po będzie trzeba trochę odczekać), więc najpewniej musiało dojść do jakiegoś błędu. Z racji anonimowości, jaką gwarantuje serwis, nie wiemy, kim ten internauta jest. Niedawno wystawił on Diablo IV inną negatywną recenzję, hejtując przede wszystkim mikropłatności.

Warto jednak zaznaczyć (za GameRant), że opinia o Starfield już została usunięta. Oznacza to w zasadzie tyle, że doszło do jakiegoś błędu, na skutek którego opinia pojawiła się w serwisie. Jej autor raczej w grę nie grał, choć nie mamy co do tego pewności. Z treści opinii nie wynika jednak nic. “Recenzja” brzmi jak hejt na Bethesdę, zarzuca “kłamstwa” Toddowi Howardowi i brzmi jak coś, co napisał straszny frustrat.

Nie wiemy, o co tu chodziło, ale sytuacja wydaje się dość ciekawa, choć najpewniej nie doczekamy się jej wyjaśnienia. Z kolei deweloperzy już wcześniej obiecywali, że Starfield ma mieć na premierę najmniej bugów ze wszystkich gier Bethesdy. Tylko nie wiemy, czy brak 60 fpsów można faktycznie usprawiedliwić kanapkami

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie