Jesteśmy atakowani! Genialny zwiastun od Blizzarda i data premiery gry

Jesteśmy atakowani! Genialny zwiastun od Blizzarda i data premiery gry
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy

Blizzard wypuścił świetny trailer StarCraft Remastered ujawniając przy tym, że data premiery tytułu została zaplanowana na 14 sierpnia tego roku i jeśli chcecie już teraz zamówić swoją kopię, pre-ordery są zbierane na stronie dewelopera. Cena – około 63 zł.

Na karcie gry pojawiła się również informacja, że będzie polska wersja StarCraft Remastered, co na pewno jest miłym dodatkiem nawet w grach strategicznych, gdzie nie ma zbyt wielu linijek tekstu.

StarCraft: Remastered to gruntownie unowocześniona i ulepszona wersja legendarnej strategii czasu rzeczywistego science-fiction oraz słynnego dodatku StarCraft: Brood War autorstwa Blizzard Entertainment. Doświadczcie międzygalaktycznego konfliktu między rasami terran, zergów i protosów w zmodernizowanej oprawie graficznej i dźwiękowej z zachowaniem tej samej, klasycznej rozgrywki, dzięki której StarCraft stał się światowym fenomenem – zachęca Blizzard.

Pod względem wizualnym doczekamy się ulepszonych tekstur, modeli jednostek, poprawionych cieni, efektów oraz oświetlenia. Zmiany dotyczą też formatu obrazu.

StarCraft: Remastered odpalimy nawet w rozdzielczości 4K, a przerywniki filmowe obejrzymy w jakości 1080p. Do tego lepszy dźwięk i wsparcie przez aplikację Blizzard, oferującą choćby zapisy gier w chmurze, rankingi i możliwość streamingu.

Co do samej rozgrywki, tutaj będzie po staremu. Nowa wersja ma być dodatkowo kompatybilna z oryginałem, zatem przeniesiemy do niej save’y, by kontynuować kampanię i nie stracić postępów w zabawie multiplayer.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie