Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Star Wars: Squadrons – do gry trafi Baby Yoda! Nowa aktualizacja zawartości

Nowa aktualizacja do Star Wars: Squadrons wprowadzi do gry kilka nowości. Jedną z nich będzie figurka z wizerunkiem maskotki uniwersum.

Star Wars: Squadrons to raczej umiarkowany hit. Gra owszem, odbiła się echem w branży, ale było to bardziej spowodowane jej ciekawym modelem biznesowym. Tytuł nie otrzyma żadnych płatnych dodatków, co dość mocno zaskoczyło fanów EA. Nie oznacza to, że gra obejdzie się bez jakichkolwiek nowych treści.

Aktualizacja nazwana Mandalorian Supply Drop dodaje do Squadrons kilka nowości inspirowanych szalenie popularnym serialem.

Lista świeżych przedmiotów prezentuje się następująco:

  • Zawieszka Razor Crest Gunship
  • Zawieszka Beskar Ignot
  • Figurka IG-Series Assassin Droid
  • Figurka Mysterious Creature (Tak, to Baby Yoda)
  • Hologram Blurrg
  • Hologram Bounty

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się nowe elementy kosmetyczne.

Źródło: Polygon

Fanom szczególnie spodoba się figurka typu bobblehead z wizerunkiem Baby Yody, który stał się swoistą maskotką serii. Urocze stworzonko zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Jedni go kochają, inni nienawidzą, ale trzeba przyznać, że skala fenomenu zielonego stworka może robić wrażenie.

Wszystkie nowe przedmioty da się odblokować poprzez rozgrywkę. Aktualizacja pojawi się na serwerach gry już 28 października. Gra dostępna jest na PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się