Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Star Wars: Squadrons jednak otrzyma aktualizacje treści. Nowa mapa i pojazdy

EA Motive twierdziło, że nie zamierza aktualizować Star Wars: Squadrons. Plany uległy najwyraźniej zmianie, bo do gry trafi nowa mapa i pojazdy.

Twórcy nowego, gwiezdnego symulatora w świecie Star Wars zarzekali się, że nie planują rozwijać gry po premierze. Nieco zawiodło to graczy, ale zaakceptowali decyzję twórców. Niedawno doświadczyliśmy jednak złamania tej obietnicy w postaci małej aktualizacji do Star Wars: Squadrons. Gra wzbogaciła się wówczas o kilka elementów kosmetycznych.

Najwyraźniej zainteresowanie Squadrons wyprzedziło oczekiwania twórców, bowiem do produkcji zmierzają kolejne nowości. Tym razem bardziej znaczące.

25 listopada na serwerach gry pojawi się spora aktualizacja. Twórcy zawarli w niej nową mapę – Fostar Haven – i cztery nowe komponenty do statków:

  • Boost Extension Kit
  • Ion Rockets
  • Prototype Piercing Torpedoes
  • Anti-Material Rocket Turret

Co ciekawe, to jeszcze nie koniec planów EA Motive. Grudzień przyniesie ze sobą świeże wrażenia dla fanów Squadrons. Na serwerach gry wylądują dwa nowe statki: The Defender i B-Wing. Dodatkowo twórcy umożliwią graczom tworzenie niestandardowych meczy, a uwielbiany przez fanów Baby Yoda otrzyma nową zawartość kosmetyczną.

Końcówka roku będzie bardzo intensywna dla miłośników kosmicznych bitew. Jeśli tak ma wyglądać łamanie obietnic przez EA, to chyba nie mam nic przeciwko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się