Star Wars Eclipse to nie jedyna nowa gra Quantic Dream. Studio uchyla rąbka tajemnicy

Star Wars Eclipse - grafika ze zwiastuna
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zapowiedziane niedawno Star Wars Eclipse podobno ma problemy w produkcji, ale być może na inną nową grę Quantic Dream nie poczekamy długo. Studio szykuje coś jeszcze.

Zapowiedziano, że twórcy Heavy Rain i Detroit: Become Human przygotowują trzy tytuły jednocześnie. Ich produkcja podobno przebiega pomyślnie.

Quantic Dream ze spokojem kontynuuje prace nad swoimi trzema własnymi produkcjami. Teraz, gdy fazy pre-produkcji i prototypowania zostały osiągnięte, rok 2022 będzie kolejnym kamieniem milowym w fazach produkcji tych trzech wyjątkowych tytułów.

– czytamy w komunikacie prasowym Quantic Dream

Jedna z wymienionych przez studio gier to z pewnością Star Wars Eclipse. Tytuł ten ma jednak podobno ukazać się dopiero za kilka lat.

Plotki mówią, że studio szykuje również przygodę w świecie fantasy, która bazuje na demie technologicznym z 2013 roku. Projekt nie został jednak do dziś oficjalnie zapowiedziany.

Trzecia produkcja Quantic Dream to wielka tajemnica, choć mamy pewne poszlaki. Oferty pracy w studiu wskazują, że trzeci tytuł to gra multiplayer z mikrotransakcjami. Projekt jest więc bardzo nietypowy jak na Quantic Dream.

Na oficjalne zapowiedzi studia musimy jeszcze zaczekać. Nie wiadomo, kiedy QD pokaże swoje nowe gry i lepiej uzbroić się w cierpliwość.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie