Premiera ma być Star Wars Eclipse tak odległa, że niektórzy zapomną o grze

Star Wars Eclipse - postać
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Znany informator branży growej i dziennikarz, Tom Henderson, podzielił się w sieci efektami swojego dochodzenia w sprawie Star Wars Eclipse. Według jego małego śledztwa na wymienioną grę mamy poczekać znacznie dłużej.

Tom Henderson przyjrzał się sprawie rekrutacji do Quantic Dream – studia odpowiedzialnego za SW Eclipse. Według jego informacji premiera jest obecnie planowana dopiero na 2027 rok, a powód tego jest dość nieoczywisty. Należy najpierw cofnąć się do grudnia 2021 roku, kiedy to został opublikowany poniższy zwiastun:

Niedługo po jego udostępnieniu informowaliśmy Was na temat tego, iż premiera omawianego tytułu planowana jest na 2025-2026 rok. Według Hendersona (i jego źródeł) będzie trzeba jednak czekać przynajmniej do 2027 roku ze względu na niespełnienie jednego z celi powyższego trailera. Ten miał zadbać, by do Quantic Dream dołączyli kolejni deweloperzy potrzebni do ukończenia produkcji.

Niestety, 3 miesiące temu na stronie studia można było znaleźć około 60 wolnych miejsc pracy, a dziś liczba ta wcale się nie skurczyła – na ten moment widnieje 67 ogłoszeń na wolne stanowiska. W związku z tym okno wydawnicze dopiero na 2027-2028 rok jak najbardziej ma sens i nie w sposób się temu dziwić. Napiszę to wprost – Star Wars Eclipse muszą zrobić ludzie, a tych nikt przecież „sobie nie wyczaruje” znikąd.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie