Star Wars: Battlefront wyląduję w EA Access

Star Wars: Battlefront wyląduję w EA Access
Newsy PC

Kolejna świetna produkcja w ramach abonamentu.

EA sukcesywnie powiększa portfolio gier, w które można zagrać w ramach usługi EA Access. Tym razem wydawca ogłasza, że na listę trafia Star Wars: Battlefront – produkcja, która w zeszłym roku podbiła serca fanów Gwiezdnych Wojen oraz strzelanek FPS. Naszą recenzję wspomnianego tytułu znajdziecie w tym miejscu.

Star Wars: Battlefront będzie dostępne w EA Access od 13 grudnia. My tymczasem przypominamy, że wspomniany abonament to wydatek 14.99 zł na miesiąc lub 79.99 zł w przypadku rocznej subskrypcji. Już teraz w EA Access dostępne są następujące gry: Battlefield 4, Need for Speed: Rivals, EA Sports UFC 2, Titanfall, trylogia Mass Effect, dwie części Mirror’s Edge FIFA 16, NBA Live 16 czy NHL 16 i wiele więcej. W sumie prawie 40 tytułów.

Trailer ostatniego DLC do Star Wars: Battlefront

EA wypuściło do sieci trailer ostatniego dodatku do strzelanki Star Wars: Battlefront – Rogue One: Scarif. DLC pod względem fabuły, będzie nawiązywało do najnowszego filmu George’a Lucasa – Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie, który w polskich kinach zadebiutuje już 15 grudnia.

Zawartość jaką znajdziemy w dodatku to cztery świeże mapy, nowy statek którym będzie można pokierować – U-wing, kilka nowych broni, a także nowy tryb, który umożliwi graczom toczenie bitew jednocześnie na powierzchni planety, jak i również w kosmosie. Poza tym, DLC zwiększy liczbę dostępnych bohaterów, którymi będą mogli pokierować gracze. Do puli grywalnych postaci dołączą Jyn Erso i Orson Krennic.

Ci którzy wykupili przepustkę sezonową, dostęp do Rogue One: Scarif otrzymają już 6 grudnia. Reszta graczy będzie musiała poczekać dwa tygodnie dłużej.

Star Wars Battlefront – Edycja Ultimate

Co konkretnie w niej znajdziemy? Pakiecik został opisany taką oto notką:

Star Wars Battlefront – Edycja Ultimate zawiera wszystko, co niezbędne, by zrealizować marzenia o udziale w bitwach toczonych w uniwersum STAR WARS. W jej skład wchodzi nie tylko Edycja Specjalna STAR WARS Battlefront, ale także przepustka sezonowa, a w niej cztery nadchodzące dodatki do gry, dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do każdego z nich i wyjątkowa emotka „Strzelaj pierwszy”.

Edycja Specjalna Star Wars Battlefront to także pięć ekscytujących elementów dodatkowych:

• Skuteczniej zwalczaj nieprzyjacielskie pojazdy, posługując się granatami jonowymi.
• Torpedy jonowe namierzają pojazdy wroga i zadają im większe uszkodzenia.
• DL-44, znany jako blaster Hana Solo, to broń popularna wśród łajdaków w całym wszechświecie.
• Zelektryzuj się emotką „Porażenie jonowe”, dostępną na wyłączność w Edycji Specjalnej.
• Wznieś w górę zaciśniętą pięść i świętuj wygraną z dostępną na wyłączność emotką „Zwycięstwo”.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie