Star Wars Battlefront nie dostanie już więcej aktualizacji

Koniec wsparcia dla produkcji.

EA i DICE kończą ze Star Wars Battlefront. W nieco ponad rok po debiucie gry, DICE oficjalnie podało na Twitterze, że nie będzie już więcej aktualizacji nowych treści.

Nie ma planów na żadne nowe treści i aktualizacje do Star Wars Battlefront – czytamy na Twitterze.

Wygląda na to, że twórcy zaczną się teraz w pełni skupiać na Star Wars Battlefront 2, które już zostało zapowiedziane. Produkcja ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Oceniając tę produkcję byłem w komfortowej sytuacji, iż nie jestem fanatykiem Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu moja opinia powinna być bardziej wyważona i obiektywna, wszakże łatwo stracić dystans do recenzowanego tytułu, widząc genialnie wykończone lokacje, chwytającą ze serce muzykę i dostrzegając masę smaczków przygotowanych przez zespół deweloperów. Nawet jeśli mielibyśmy abstrahować od tej kuszącej otoczki, to ostateczny werdykt może być tylko jeden. Otrzymaliśmy bardzo grywalny, przemyślany i dynamiczny tytuł, który zadowoli zarówno wyjadaczy jak i laików. Pozostaje jedynie żałować, iż gra zdaje się być nieco okrojona w stosunku do wymagań współczesnych graczy. Nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, iż EA doskonale wie co robi, portfel w końcu sam nie napełni się dolarami pisaliśmy w naszej recenzji gry w grudniu 2015 roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.