Naprawiaj stadiony i kładź murawę w Stadium Renovator. Zapowiedziano testy

stadium renovator steam screeny
PC

Kolejna polska pozycja należąca do jakże bogatego gatunku “symulatorów” niedługo wejdzie w fazę testów. Chodzi o Stadium Renovator.

Tym razem zabawimy się w pracownika, do którego zadań należy ogarnięcie całego bajzlu powstałego po meczach, ale też naprawa starych stadionów.

Stadium Renovator zachęca detalami

Pozycji o piłce nożnej jest w zasadzie dostatek. Z jednej strony mamy wszelkie gry pozwalające na bieganie po boisku, a z drugiej – tytuły należące bardziej do gatunku “symulatorów zarządzania”. Do tej pory nie było jednak okazji, aby wcielić się w pracownika, który przywraca stadionom ich świetność.

Temat jest dość niszowy, ale brzmi dość fascynująco – fani piłki nożnej będą mogli dojrzeć powstawanie tak ważnych dla nich obiektów “od środka”. No dobra, może nie “powstawanie” stricte, bo sami tutaj nie budujemy. Skupimy się za to na renowacji.

Naszym zadaniem będzie kupno i odświeżanie zapomnianych stadionów, aby te były gotowe do rozgrywek. Patrząc nawet na zwiastun produkcji, widać, że twórcy skupili się bardzo mocno na detalach. Dlatego też musimy sprzątać śmieci, kłaść murawę, zmywać graffiti, naprawiać miejsca siedzące czy nawet… myć podłogę. No ale czegóż się nie robi, aby widzowie mieli jak najlepsze doświadczenia?

Deweloperzy zapowiadają otwarte testy beta, do których dostęp może zdobyć każdy. Wystarczy wejść na kartę Steam i zapisać się do playtestów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie