Squid Game przedłużone do 3. sezonu? Rozmowy z Netfliksem trwają

Squid Game z Leonardo DiCaprio? Wkrótce start zdjęć 2 sezonu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Czy Squid Game otrzyma kolejne sezony? Reżyser serialu, Hwang Dong-hyuk, twierdzi, że Netflix prowadzi już rozmowy na ten temat.

2. sezon serialu potwierdzono już w listopadzie, jak się jednak okazuje, produkcja może pójść jeszcze dalej. Reżyser potwierdza, że trwają już rozmowy poświęcone 3. sezonowi. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, jak historia może się potoczyć; 1. odsłona zakończyła się w sposób, który daje twórcom dużo możliwości. Z pewnością zatem zobaczymy jeszcze wiele emocjonujących scen.

Rozmowy o przedłużeniu serialu nie powinny raczej dziwić. Produkcja okazała się absolutnym hitem na platformie Netflix; tytuł oglądały miliony widzów na całym świecie. Choć premiera 1. sezonu miała miejsce we wrześniu, serial do dziś utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych na Netfliksie. W samym tylko zeszłym tygodniu widzowie spędzili przy Squid Game ponad 15 milionów godzin; jest to zresztą 15. już tydzień obecności serialu w omawianym zestawieniu.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie