Kiedy premiera 2. sezonu Squid Game? Netflix podaje datę

Squid Game - data premiery 2. sezonu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

W liście do akcjonariuszy Netflix podaje datę premiery 2. sezonu Squid Game. Nie ma konkretów, ale spodziewać się możemy debiutu w 2024 roku!

Squid Game to największy koreański serial dostępny na platformie Netflix, a zarazem wielki fenomen na skalę międzynarodową. Nic dziwnego, że powstało show na jego podstawie (choć lepiej sobie darować), a w przygotowaniu jest 2. sezon. Poznaliśmy jego datę debiutu. No, potencjalnie przynajmniej.

Squid Game – kiedy premiera 2. sezonu?

Jak donosi magazyn Variety, Squid Game powróci do fanów na Netflix jeszcze w 2024 roku. Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale korporacja zapewnia, że show nadal ma trafić na serwery w ciągu najbliższych kilku lub kilkunastu miesięcy. Variety weszło posiadanie listu do akcjonariuszy, w którym streamingowy gigant zapewnia o premierach największych produkcji na ten rok.

Patrząc w przyszłość, pomimo zeszłorocznych strajków, które opóźniły premierę niektórych tytułów, mamy duży, odważny program na 2024 rok. Widzowie będą mogli wybierać spośród powracających hitowych dramatów, takich jak “Dyplomata” S2, “Bridgerton” S3, “Squid Game” S2 i “Empress” S2; seriale bez scenariusza, takie jak “Tour de France: Unchained” S2, “Love is Blind” S6, “F1: Drive to Survive” S6 i “Full Swing” S2; oraz zupełnie nowe seriale, takie jak “3 Body Problem” (oparty na bestsellerowej powieści i stworzony przez showrunnerów “Gry o tron”), “Griselda” (z Sofią Vegarą w roli głównej, premiera w tym tygodniu), “The Gentlemen” (od Guya Ritchiego), “Eric” (z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej), “Avatar: The Last Airbender”, “Cien Años de Soledad” z Kolumbii na podstawie powieści Gabriela Garcíi Márqueza oraz “Senna” z Brazylii

– czytamy w liście Netfliksa

Dokument potwierdza także, że Emily w Paryżu wróci do widzów z 4. sezonem później w 2024 roku. Z kolei jest również wzmianka o Problemie Trzech Ciał, czyli nowym serialu science-fiction od showrunnerów Gry o Tron. Patrząc na zwiastun, to właśnie ta produkcja ma największe szanse na zostanie kolejnym megahitem platformy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie