To może być wielki hit Netfliksa. Nowy serial od twórców Gry o Tron na zwiastunie

Problem Trzech Ciał od Netflix na zwiastunie | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Bestsellerowa seria książek „Problem Trzech Ciał” dostanie serial pod tym samym tytułem. Zwiastun zapowiada ekscytującą podróż przez naukę i historię.

To będzie murowany hit, a przynajmniej tak sugeruje Netflix, ruszając z kampanią promocyjną swojego nowego serialu. Jest na co czekać z paru powodów. Po pierwsze – całość oparta jest na świetnym cyklu książek chińskiego pisarza Liu Cixina. Po drugie – znajdziemy tu bogatą obsadę z wieloma serialowymi weteranami. No i wreszcie po trzecie – produkcję przygotowują David Benioff i D.B. Weiss. Dwójka zasłynęła jako główni sprawcy fenomenu w postaci Gry o Tron.

W sieci zadebiutował zwiastun, który obejrzycie poniżej. Prezentuje się świetnie i z pewnością ma zadatki na „trzymający w napięciu thriller science-fiction”, jak opisuje go platforma. „Problem Trzech Ciał” zadebiutuje w serwisie Netflix już 21 marca 2024 roku.

Laureaci kilku nagród Emmy, David Benioff i D. B. Weiss („Gra o tron”), i nominowany do nagrody Emmy Alexander Woo („Terror: Dzień Hańby”, „Czysta krew”) przedstawiają serial „Problem trzech ciał” — fascynującą, pełną wielowymiarowych tajemnic i gry o wysoką stawkę historię, która przekracza granice gatunków i na nowo definiuje dramat science fiction. Na podstawie trylogii książkowej będącej międzynarodowym bestsellerem. Fatalna decyzja młodej kobiety podjęta w Chinach w latach 60. XX wieku odbija się w przestrzeni i czasie na grupie genialnych współczesnych naukowców. Gdy prawa natury wymykają się spod kontroli, piątka byłych współpracowników spotyka się ponownie, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

– opisuje produkcję Netflix

W obsadzie ujrzymy m.in. Jovana Adepo („Babylon”), Johna Bradley’a („Gra o tron”), Liama Cunninghama („Gra o tron”), Eizę González („Baby Driver”), Benedicta Wonga („Doktor Strange”) i Jonathana Pryce’a („Dwóch Papieży”).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie