Seong Gi-hun wraca do gry? Aktor o możliwej fabule 2. sezonu Squid Game

Squid Game - Gracz 456 uśmiecha się - PG
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Odtwórca roli gracza nr 456 wypowiedział się na temat możliwej fabuły w nadchodzącym 2. sezonie Squid Game.

Pierwsza odsłona popularnego serialu od Netflix zakończyła się cliffhangerem, który otwiera twórcom szerokie możliwości kontynuacji. Reżyser produkcji już zapowiedział, że gracz 456, Seong Gi-hun, stanie przed poważnym wyborem. Fani spodziewali się, że postać prawdopodobnie będzie próbowała zapobiec kolejnym rozgrywkom; aktor wcielający się w bohatera twierdzi jednak coś nieco innego:

“Mam nadzieję, że będzie tam jakiś zwrot akcji, który będzie ekscytujący i zaskakujący i dla mnie, i dla widzów. Gdyby to było przewidywalne, nie byłoby całej zabawy. Nie wiem, co się stanie, ale powiedziano mi, że Seong Gi-hun znów będzie w grze i jeszcze raz pojawi się na arenie.”

– powiedział odtwórca roli, Lee Jung-jae, w rozmowie z magazynem People.

Squid Game można uznać absolutnym hitem wśród tegorocznych premier na Netflix. Serial bije rekordy popularności i do dziś – choć zadebiutował we wrześniu – bezustannie znajduje się na liście najchętniej oglądanych tytułów platformy. 2. sezon już oficjalnie potwierdzono, trwają także rozmowy na temat jeszcze jednej odsłony. Co się wydarzy? Przekonamy się zapewne już niedługo.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie