Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spyro Reignited Trilogy – premierowy zwiastun pokazuje piękny świat gry

Jeszcze tylko trzy tygodnie i zanurzymy się w odświeżonej trylogii Spyro, która obok Crasha Bandicoota była jedną z najlepszych serii platformowych pierwszego PlayStation.

W sieci wylądował premierowy zwiastun Spyro Reignited Trilogy. Fani sympatycznego smoka mogą powoli odliczać dni do premiery tytułu, który pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym miesiącu – 13 listopada. Dostaniemy pełną polską wersję językową.

Zaraz pod zwiastunem przypominamy 5 porad, które na pewno przydadzą się podczas przechodzenia gry.

Producent Lou Studdert z Activision, który współpracuje ze studiem Toys for Bob odpowiedzialnym za Spyro Reignited Trilogy, przedstawia 5 porad, które powinni wziąć sobie do serca wszyscy fani małego smoka.

  1. Zagląda w każde okno, ponieważ możesz znaleźć za nim ukryte komnaty. Tylko w ten sposób zdobędziesz wszystkie klejnoty w grze.
  2. Korzystajcie z umiejętności Sparx Gem Finder, pozwalającej namierzyć najbliższy klejnot do zebrania. Tak umiejętność była dostępna jedynie w Spyro 3: Year of the Dragon, lecz w odświeżanej trylogii skorzystamy z niej w każdej odsłonie!
  3. Rozmawiajcie z napotkanymi postaciami i to nie raz, lecz kilka razy. NPC mogą mieć dla nas bowiem kilka zadań do wykonania.
  4. Kamera w Spyro Reignited Trilogy została całkowicie otwarta i warto skorzystać z takiej opcji, by odnaleźć na mapie alternatywne ścieżki, sekrety i oczywiście jeszcze więcej klejnotów.
  5. Zaglądajcie do przewodnika, w którym znajdziecie mnóstwo pożytecznych informacji. Na filmiku pokazano również umiejętności, które odblokujemy podczas grania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%