RDR 2 musi ustąpić odświeżonej platformówce. Moc sentymentu wygrywa

RDR-2
Newsy PC PS4 XOne

Najnowszy ranking sprzedaży z Wielkiej Brytanii może zaskoczyć wielu graczy. Dla wydawców jest natomiast niezbitym dowodem na to, że sentyment to duża kasa.

Poznaliśmy właśnie pierwszą dziesiątkę najlepiej sprzedających się gier pudełkowych na terenie Wielkiej Brytanii. Chodzi o okres od 11 do 17 listopada.

Wspomniany przedział przyniósł ze sobą m.in. premierę Spyro Reignited Trilogy, czyli pakietu porządnie odgrzanych kotletów, które święciły sukcesy jeszcze za czasów pierwszego PlayStation. Na trylogię składają się wydane oryginalnie w latach 1998-200 tytuły: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. Jak się okazuje, po 20 latach nadal jest popyt na tego typu produkcje, a starsi gracze z chęcią powracają do minionych czasów.

W najnowszym rankingu od firmy Chart-Track Spyro Reignited Trilogy zajmuje pierwsze miejsce. Oznacza to, że Dziki Zachód od Rockstar spada po trzech tygodniach z najwyższego miejsca podium na drugą pozycję. Trzecie miejsce to z kolei Fallout 76.

Chart-Track przypomina, że jedynym razem, gdy na szczycie tabeli znalazła się gra ze Spyro, była oryginalna gra na PS1 z 1998 roku.

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (11-17 listopada)

  1. Spyro Reignited Trilogy
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Fallout 76
  4. Pokemon: Let’s Go, Pikachu!
  5. FIFA 19
  6. Pokemon: Let’s Go, Eevee!
  7. WWE 2K19
  8. Fortnite: Deep Freeze Bundle
  9. Just Dance 2019
  10. Hitman 2

Dajcie znać, czy też zagrywacie się w Spyro Reignited Trilogy!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie