RDR-2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 musi ustąpić odświeżonej platformówce. Moc sentymentu wygrywa

Najnowszy ranking sprzedaży z Wielkiej Brytanii może zaskoczyć wielu graczy. Dla wydawców jest natomiast niezbitym dowodem na to, że sentyment to duża kasa.

Poznaliśmy właśnie pierwszą dziesiątkę najlepiej sprzedających się gier pudełkowych na terenie Wielkiej Brytanii. Chodzi o okres od 11 do 17 listopada.

Wspomniany przedział przyniósł ze sobą m.in. premierę Spyro Reignited Trilogy, czyli pakietu porządnie odgrzanych kotletów, które święciły sukcesy jeszcze za czasów pierwszego PlayStation. Na trylogię składają się wydane oryginalnie w latach 1998-200 tytuły: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. Jak się okazuje, po 20 latach nadal jest popyt na tego typu produkcje, a starsi gracze z chęcią powracają do minionych czasów.

W najnowszym rankingu od firmy Chart-Track Spyro Reignited Trilogy zajmuje pierwsze miejsce. Oznacza to, że Dziki Zachód od Rockstar spada po trzech tygodniach z najwyższego miejsca podium na drugą pozycję. Trzecie miejsce to z kolei Fallout 76.

Chart-Track przypomina, że jedynym razem, gdy na szczycie tabeli znalazła się gra ze Spyro, była oryginalna gra na PS1 z 1998 roku.

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (11-17 listopada)

  1. Spyro Reignited Trilogy
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Fallout 76
  4. Pokemon: Let’s Go, Pikachu!
  5. FIFA 19
  6. Pokemon: Let’s Go, Eevee!
  7. WWE 2K19
  8. Fortnite: Deep Freeze Bundle
  9. Just Dance 2019
  10. Hitman 2

Dajcie znać, czy też zagrywacie się w Spyro Reignited Trilogy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%