Sprzedaż gier. Watch Dogs 2 wysoko, lecz nie dało rady liderowi z zeszłego tygodnia

Sprzedaż gier. Watch Dogs 2 wysoko, lecz nie dało rady liderowi z zeszłego tygodnia
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Hakowanie czy kosmiczne strzelanie?

Jak wynika z najnowszego zestawienia sprzedaży gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii – prezentowanego przez firmę Chart-Track – wyspiarze nadal wybierają pierwszą opcję, czyli Call of Duty: Infinite Warfare. Gra od studia Infinity Ward pojawiła się na rynku 4 listopada i od tego czasu okupuje najwyższe miejsce podium.

W tym tygodniu pierwsza dziesiątka zestawienia powitała dwie nowości, które nie pozbawiły kapitana Reyesa zaszczytnego, pierwszego miejsca. Watch Dogs 2 wylądowało na drugiej pozycji i jak podkreśla Chart-Track, miało naprawdę niedaleko do zepchnięcia lidera z tronu.

Kolejna nowość to Assassin’s Creed: The Ezio Collection, które musi się zadowolić ostatnią lokatą w TOP 10. Poniżej znajdziecie pełna listę sprzedażową – który z tych tytułów obecnie ogrywacie?

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (13 listopada – 19 listopada):

1. Call of Duty: Infinite Warfare
2.  Watch Dogs 2 (NOWOŚĆ)
3.  FIFA 17
4. Battlefield 1
5. WWE 2K17
6. Forza Horizon 3
7. Dishonored 2
8. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition
9. GTA V
10. Assassin’s Creed: The Ezio Collection (NOWOŚĆ)

Recenzje Watch Dogs 2 pokazują, czy Ubisoft wyciągnął wnioski po pierwszej części gry

Watch Dogs 2 zadebiutowało już na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a 29 listopada trafi również na komputery PC.

W sieci wylądowało sporo recenzji Watch Dogs 2, z których wyłania się obraz naprawdę udanej gry z ciekawą fabułą, interesującymi misjami pobocznymi i przemyślanymi umiejętnościami dla naszego bohatera. Produkcja nie ustrzegła się jednak bugów i spadków płynności. Nie każdemu też przypadła do gustu opowiedziana historia i postacie z gry.

Jak zatem widać, Watch Dogs 2 nie jest grą dla każdego, choć i tak zbiera lepsze noty od swojego poprzednika. W przypadku obecnej części, średnia z 24 recenzji gry w wersji na PS4 wynosi 85/100. Jedynka mogła się pochwalić średnią niższą o pięć oczek (według serwisu Metacritic).

Recenzje Watch Dogs 2 – wybrane oceny:

  • Telegraph – 100/100
  • NZGamer – 97/100
  • TheSixthAxis – 90/100
  • Digitally Downloaded – 90/100
  • Forbes – 90/100
  • Polygon – 80/100
  • Post Arcade (National Post) – 80/100
  • ThisGenGaming – 80/100
  • Attack of the Fanboy – 80/100
  • TrustedReviews – 80/100

Przepustka sezonowa do Watch Dogs 2

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku, season pass ma zawierać trzy większe dodatki oraz dwa mniejsze DLC. Za wszystko zapłacimy 40 dolarów, czyli około 156 zł. Przepustka sezonowa ma wchodzić ponadto w skład Złotej Edycji Watch Dogs 2.

Warto zaznaczyć, że każdy z trzech większych dodatków ma zadebiutować w pierwszej kolejności na PlayStation 4 i dopiero po pewnym czasie (zazwyczaj jest to 30 dni) wyląduje na pozostałych platformach. Pierwszy z nich pojawi się na sprzęcie od Sony w dniu 13 grudnia.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie