Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii. LEGO Star Wars ciągle na szczycie

Tak wygląda lista najpopularniejszych gier w Wielkiej Brytanii.

Chart Track podało listę 10 gier, po które najchętniej sięgali Brytyjczycy. Na szczycie znalazło się LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy. Gra już od kilku tygodni trzyma się kurczowo pierwszego miejsca. Interesujący jest powrót na szczyt Uncharted 4, które z szóstej pozycji, awansowało na drugą. Trzecie miejsce podium zajmuje z kolei GTA V. Spadek zaliczyła FIFA 16. Tym razem poza pierwszą trójką.

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – 24-30 lipca:


1. LEGO Star Wars: The Force Awakens
2. Uncharted 4: Kres Złodzieja
3. Grand Theft Auto V
4. FIFA 16
5. Overwatch
6. DOOM
7. Rocket League
8. Call of Duty: Black Ops III
9. Minecraft: Xbox Edition
10. Ratchet & Clank

LEGO Wiedźmin wkracza do akcji i ratuje wiedźmę przed stosem

YouTube’r posługujący się pseudonimem ondrejkarol wrzucił na swój kanał filmik zatytułowany Lego The Witcher – Wolf’s Path, który był jego szkolnym projektem. Materiał przedstawia krótką historię inspirowaną wiedźmińskimi opowiadaniami oraz grą od polskiego studia CD Projekt RED.

Całość nie została fabularnie rozbudowana i pokazuje niespodziewane spotkanie Geralta z Lambertem w mieście Novigrad. Bohaterowie stają do wspólnej walki, by uratować z opresji pewną niewiastę, której los został niemal dopełniony w płomieniach na stosie.

Warto jednak obejrzeć materiał ze względu na wykonanie, które zasługuje na pochwałę. Figurki, jakich użyto do produkcji animacji, wyszły spod ręki artysty Lukasa Brinzy.

LEGO Wiedźmin
LEGO Wiedźmin

Najlepszy Sokół Millennium z LEGO, jakiego można zobaczyć

Marshall Banana – czyli jeden z fanów uniwersum Star Wars, który jest zarazem maniakiem klocków LEGO – postanowił olać sprzedawane i oryginalne zestawy LEGO z Sokołem Milenium, budując go na własną rękę.

Największy oficjalny zestaw LEGO ze wspomnianym pojazdem zawiera 1.329 elementy. Marshall wykorzystał natomiast do budowy Sokoła aż 7.500 kawałeczków! Praca nad projektem trwała rok, a efekt końcowy jest naprawdę godny podziwu. Fanowski Sokół Millennium waży 10 kilogramów i ma rozmiary 82 cm x 54 cm x 18 cm.

W poniższej galerii znajdziecie na początek oficjalne i dostępne w sklepach zestawy (dwa pierwsze obrazki), a zaraz po nich wersję Sokoła w wykonaniu Marshall’a. Różnica jest ogromna.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet