Sprzedano milion egzemplarzy InFamous: Second Son w 9 dni

Studio Sucker Punch może świętować sukces.

Dotychczas rozeszło się około 7 milionów konsol PS4, tak więc tytuł nabyło w przybliżeniu 14% użytkowników next-gena. Na pewno kolejne miesiące i rosnąca popularność platformy sprzętowej firmy Sony poprawią te wyniki. Gra natomiast cały czas ewoluuje i już niebawem pojawi się łatka, która poprawi szereg błędów.


Nie powinno dziwić, że InFamous: Second Son wzbudził zainteresowanie sporej ilości graczy. Tytuł jest bowiem jednym z najlepszych exlusivów na PlayStation 4, którego średnia ocen na Metacritic wynosi obecnie 80%. Recenzenci chwalą piękną grafikę, satysfakcjonujący gameplay, zróżnicowany teren działań i spektakularnie prezentujące się moce głównego bohatera.

Infamous: Second Son to sandbox, którego fabuła rozgrywa się w 2016 roku w mieście Seattle. Protagonista, którym przyjdzie nam pokierować ma na imię Deslin i stanie on przed szeregiem zagrożeń, wynikających z faktu nabycia przez niego ponadnaturalnych zdolności. Tylko od gracza zależy czy wykorzysta je do siania zniszczenia i pożogi czy też w celu udzielenia pomocy słabym i uciśnionym.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet