Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Splatoon 2 kolejną zapowiedzią na Nintendo Switch

Trochę usprawnień w porównaniu do poprzedniej części.

Wydany na Wii U tytuł Splatoon okazał się strzałem w dziesiątkę i zdobył sporą rzeszę fanów. Nintendo idzie za ciosem, przygotowując Splatoon 2, które wyląduje latem tego roku na Switch.

Jak możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, dwójka wiele nie różni się od swojego poprzednika. To nadal zmagania dwóch drużyn (po 4 osoby w każdej), które walczą o dominację na planszy, zamalowując jej powierzchnię swoim kolorem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o mechanice rozgrywki, zapraszamy do naszej recenzji Splatoon na Wii U. Druga część zaoferuje mniej więcej to samo, dokładając do znanych już elementów nowe bronie (np. podwójny karabin) czy umiejętności (jetpack oraz ruch Dodge Roll).

Zapewne to nie wszystkie różnice i więcej poznamy w nadchodzących tygodniach. Liczymy również na to, że Splatoon 2 – podobnie jak poprzednik – zaoferuje ciekawy tryb dla pojedynczego gracza!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się