Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Po tym materiale trudno się oprzeć nowej grze Nintendo

Wspólne granie w najlepszym wydaniu.

W sieci wylądował nowy zwiastun gry Splatoon 2, która już 21 lipca wyląduje wyłącznie na Nintendo Switch. Produkcja będzie jeszcze bardziej rozbudowana w stosunku do swojego pierwowzoru na Wii U, zapowiada się więc sporo dobrej zabawy.

Zwiastunem Nintendo przypomina, że w przypadku Switch liczyć się będzie rozgrywka w gronie znajomych. Po raz kolejny na promującym nową konsolę Nintendo filmiku, widać wiele osób w jednym miejscu, które zanurzone są w świat wirtualnej rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się