Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Demo Splatoon 2 potwierdzone na Nintendo Switch

Specyficzny sposób udostępnienia dema.

Nintendo podało, że Splatoon 2 otrzyma wersję demonstracyjną na Nintendo Switch. O ile data premiery gry jeszcze nie znamy, tak wiemy, kiedy dokładnie demo wymienionej produkcji zostanie udostępnione graczom. A nie będzie to zwykła akcja.

Otóż demo Splatoon 2 dostępne będzie tylko w określone dni oraz o wyznaczonym czasie. Gracze będą mieli zaledwie 2 godziny dziennie na sprawdzenie produkcji. W sumie udostępnione będą trzy dni na testy. Poniżej lista terminów.

Piątek, 24 marca
od godziny 5:00 do 5:59
od godziny 21:00 do 21:59

Sobota, 25 marca
od godziny 13:00 do 13:59
od godziny 21:00 do 21:59

Niedziela, 26 marca
od godziny 5:00 do 5:59
od godziny 13:00 od 13:59

W trakcie rozgrywek gracze sprawdzą między innymi cztery rodzaje broni, tworzenie serwerów i dobór graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się