Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sony zapowiada dwa nowe kontrolery klasy pro dla PlayStation 4

Sprzęty mają być przeznaczone dla bardziej zaawansowanych graczy.

Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) informuje, że w sezonie świątecznym na PlayStation 4 udostępnione zostaną dwa zupełnie nowe, licencjonowane kontrolery klasy pro.

Chcąc poszerzyć ofertę dla fanów sportów elektronicznych i profesjonalnych graczy, firma SIEE zwróciła się do firm Razer oraz Bigben Interactive i zaproponowała, by korzystając ze swej specjalistycznej wiedzy zaprojektowały urządzenia peryferyjne pod kątem e-sportów i opracowały dwa wyjątkowe kontrolery klasy pro na PS4.

Efektem współpracy są dwa kontrolery w pełni zoptymalizowane pod kątem integracji i współpracy ze wszystkimi systemami PS4, dzięki którym gracze będą mieć do wyboru więcej opcji niż kiedykolwiek dotąd, by podczas rozgrywki móc wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

Te dwa kontrolery – „Razer Raiju” oraz Bigben Interactive „Revolution” (w ofercie urządzeń peryferyjnych NACON) – będą miały różny rozkład przycisków i drążków oraz konfigurowalne funkcje, dzięki czemu każdy z graczy będzie w stanie znaleźć kontroler klasy pro optymalnie dopasowany do jego stylu gry.

Specyfikacje produktów oraz informacje o cenach i dostępności zostaną opublikowane w najbliższej przyszłości.

Źródło: Sony

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%