Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sony promuje nowości na PS4. Zobaczcie filmik z premierami

Co w tym tygodniu jest warte ogrania na PS4? Wczoraj podawaliśmy listę premier na ten tydzień, ale to było jeszcze przed ogłoszeniem trylogii Mafia.

Ekipa PlayStation Access prezentuje filmik z najciekawszymi nowościami tygodnia na PS4. Na początek możemy zerknąć na Mafia II: Definitive Edition, które jest już dostępne w cyfrowym sklepie Sony. Przypominamy, że dwójka jest częścią odświeżonej trylogii, gdzie najbardziej zyska pierwsza Mafia. Będzie to kompletny remake, który zadebiutuje jednak dopiero 28 sierpnia.

Drugą grą, na którą Sony zwraca naszą uwagę, jest Golf With Your Friends – gierka w sam raz na imprezy ze znajomymi, jeśli już zechcemy bawić się przy konsoli. Następnie mamy Saints Row The Third RemasterWonderful 101 Remaster oraz (w końcu NIE remaster) grę Maneater, gdzie pływamy sobie rekinem i pożeramy ludzi.

Na koniec Sony przypomina o trwającej wyprzedaży w PlayStation Store, na której kupimy ponad 220 gier taniej (pełna lista wraz z cenami w tej wiadomości).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się