Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sony pracuje nad PlayStation Vita 3000?

Japoński producent zarejestrował nowy znak towarowy, który może sugerować kolejną wersję przenośnej konsolki. Mamy też szkice projektowe urządzenia.

Sony prawdopodobnie szykuje nową wersję PlayStation Vita oznaczoną numerem 3000. Urządzenie zostało zarejestrowane w Urzędzie Patentowym i opisane zostało jako przenośny kontroler do gier z ekranem LCD. Z kolei na forum NeoGAF pojawiły się informacje, że sprzęt ten będzie miał dodatkowe przyciski L2 oraz R2 a także port HDMI.

Poniżej możecie zobaczyć szkic patentowy. Nie wiadomo jednak, na ile informacja podana na Twitterze jak i popularnym forum jest prawdziwa. Co ciekawe, patent ten został zarejestrowany 1 kwietnia, ale to wcale nie musi oznaczać spóźnionego żartu z okazji Prima Aprilis.

Jak sądzicie, jest coś na rzeczy, czy jednak Sony powinno już sobie dać spokój ze swoją przenośną konsolką?

ps_vita_3000

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się