Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Sony pracuje nad tajemniczą grą ze znanej serii. Nowy oddział szuka pracowników

Niedawno stworzony oddział Sony poszukuje osób do pracy nad tajemniczym projektem. Chodzi o odsłonę doskonale znanej marki.

Choć lista gier na PlayStation 5 jest całkiem pokaźna, to wiele osób wciąż czuje spory niedosyt. Fani chcieliby otrzymać kolejne zapowiedzi na miarę God of War 2 czy Demon’s Souls Remake i trudno im się dziwić. PlayStation od zawsze stoi grami ekskluzywnymi

Sony niedawno stworzyło nowy oddział PlayStation w Malezji. Studio współpracuje z większością deweloperów działających pod sztandarem Japończyków i poszukują właśnie nowych pracowników do pomocy przy nieokreślonym projekcie. W kręgu zainteresowań pracodawców są głównie animatorzy.

Świeży zespół może pracować nad ogłoszonymi już projektami jak Horizon Forbidden West lub God of War Ragnarok, ale bardzo możliwe, że tworzą też coś zupełnie nowego.

Pojawiają się liczne przypuszczenia mówiące, że malezyjski oddział Sony pomaga przy tworzeniu nowej części Uncharted. Jest to dość prawdopodobne, ponieważ premiera kontynuacji serii miałaby zapewne miejsce po filmowej adaptacji gry, co zaspokoiłoby zapotrzebowanie fanów na dzieła z tego uniwersum.

O tym, jak sprawa wygląda w rzeczywistości wiedzą zapewne tylko i wyłącznie sami pracownicy studiów podlegających japońskiemu gigantowi. Być może niedługo otrzymamy kolejne poszlaki lub nawet konkretną zapowiedź nowego projektu, o ile takowy w ogóle powstaje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się