Sony oficjalnie zapowiada nową wersję PlayStation 4!

Japoński producent przygotował nową wersję PlayStation 4. Konsola będzie lżejsza i zużyje mniej prądu. Zmiany obejmą też wygląd!

Japoński oddział Sony poinformował, że pod koniec czerwca tego roku w sprzedaży pojawi się nowa wersja PlayStation 4. Dokładna data premiery dla wszystkich kontynentów ma zostać jeszcze ogłoszona i może się różnić w zależności od regionu. Konsola ma być o 10% lżejsza od obecnie sprzedawanej, a także zużyje o 8% mniej energii. Zmiany obejmą jeszcze wygląd. Zamiast połyskującej czerni jednego z elementów sprzętu, będzie on matowy. Teraz cała konsola ma mieć taki sam rodzaj powierzchni (do wyboru kolor czarny i biały).

To jednak nie wszystko. W okolicach 15 lipca do sprzedaży na całym świecie ma trafić PlayStation 4 z dyskiem 1TB. Nie wiadomo jednak, czy będzie to jednocześnie wersja lżejsza, o której mowa wyżej, czy po prostu starszy model z nowym dyskiem.

Sony nie podaje jeszcze ceny nowego sprzętu. Więcej na ten temat mamy się dowiedzieć wkrótce. Poniżej prezentujemy zdjęcia nowej wersji PlayStation 4.


PlayStation 4 1TB
PlayStation 4 1TB

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

76 Shares
Share76
+1
Tweet