Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sony i Lenovo podpisują umowę licencyjną

Co dokładnie będzie wynikać z nowej współpracy?

Sony Interactive Entertainment (SIE) i Lenovo informują o podpisaniu umowy licencji patentowej na okres dwóch lat. Skutkiem tego porozumienia jest umożliwienie Lenovo korzystania z opatentowanego przez SIE wzoru przemysłowego PlayStation VR (PS VR) przy pracach nad powstającym właśnie zestawem VR Lenovo Mirage Solo.

– Cieszymy się mogąc nawiązać współpracę z Sony – powiedział Yao Li, wiceprezes Lenovo odpowiedzialny za zarządzanie produktami z branży mobilnej. – Przewaga PS VR nad innymi tego typu produktami jest oczywista. Dzięki podpisanej umowie obie firmy będą mogły podejmować wspólne działania na rzecz tworzenia jeszcze bardziej zaawansowanych projektów oraz podnoszenia atrakcyjności intensywnie rozwijającej się branży VR – dodaje.

Ciekawe, jakim produktem będzie Lenovo Mirage Solo i na ile będzie podobny do PS VR. Jak tylko otrzymamy szczegóły nowości od Lenovo, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Źródło: Sony

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%