PS5 Pro lub PS VR2? Sony coś kombinuje

Sony - PS VR2 - PS5 Pro i Slim
PS4 PS5

Sony wysłało ponad 680-kilogramową dostawę do swojego oddziału w USA. Według opisu transportu wewnątrz znajdują się zestawy developerskie konsoli. Jest szansa, że to devkit nowego modelu PS5 lub PS VR2.

Według danych dotyczących przesyłek międzynarodowych 16 listopada 2021 roku Sony wysłało wymienione sprzęty ze swojej siedziby w Londynie do Norfolk w stanie Wirginia (USA). W opisie transportu można natrafić na kod HS #981700, który wskazuje bezpośrednio na produkty związane z grami wideo dla domu.

Z innej części opisu wynika, że w przeogromnym ładunku znajdowały się zestawy deweloperskie sprzętu. Od razu nasuwa się myśl, że wewnątrz mogłaby być nowa wersja konsoli PS5 lub PS VR2, o którym zresztą ostatnio jest coraz głośniej. Właśnie z tego powodu jestem skłonny bardziej uwierzyć, że to specjalne zestawy nowych gogli do wirtualnej rzeczywistości znalazły się w przesyłce.

PS5 zadebiutowało w listopadzie 2020 roku. Od tej daty minęło za mało czasu, by myśleć o ewentualnej nowej wersji „piątki”, choć nie można wykluczać takiej możliwości. Jeśli PlayStation podtrzyma tradycję, następną konsolą w kolejności byłby wariant Slim, a dopiero potem Pro. Jednak to PS VR2 jest potwierdzonym sprzętem, nad którym obecnie pracują „niebiescy”, więc naturalną koleją rzeczy jest usłyszenie w pierwszej kolejności o przekazaniu devkitów tychże maszyn.


Fotografia: LetsGo Digital

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie