Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 komentarze

Sony chce usłyszeć, co sądzicie o emulacji PS2 na PS4. Jakich tytułów oczekujecie?

Każda opinia się liczy.

Jakiś czas temu Sony rozpoczęło wielką akcję wrzucania do PS Store gier z PlayStation 2, które dzięki technologii emulacji zostały dostosowane do odpalenia na PS4. Dostajemy wsparcie dla Trofeów, rozdzielczość przeskalowaną do poziomu 1080p czy możliwość korzystania z wielu funkcji PS4, jak choćby Remote Play czy Share Play. Za dostosowane do PS4 gry trzeba jednak zapłacić nawet wtedy, jeśli posiadamy oryginalne płytki z danymi tytułami jeszcze z PlayStation 2. Cena – od 43 do 63 zł za sztukę.

Sporo się ostatnio debatowało nad tym, czy warto/nie warto wydawać kasę na takie klasyki. Jeden z pracowników Sony pisze na Twitterze, że z chęcią przeczyta każdą opinię zwrotną społeczności na ten temat. Powstał również specjalny hash, pod którym możemy wpisywać tytuły, jakie chcielibyśmy zobaczyć w odrestaurowanej wersji na PlayStation 4. Jeśli macie jakieś propozycje, wpisujcie je na Twitterze dodając #PS2PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 68 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%