Sony chce usłyszeć, co sądzicie o emulacji PS2 na PS4. Jakich tytułów oczekujecie?

Sony chce usłyszeć, co sądzicie o emulacji PS2 na PS4. Jakich tytułów oczekujecie?
Newsy Polecamy PS4

Każda opinia się liczy.

Jakiś czas temu Sony rozpoczęło wielką akcję wrzucania do PS Store gier z PlayStation 2, które dzięki technologii emulacji zostały dostosowane do odpalenia na PS4. Dostajemy wsparcie dla Trofeów, rozdzielczość przeskalowaną do poziomu 1080p czy możliwość korzystania z wielu funkcji PS4, jak choćby Remote Play czy Share Play. Za dostosowane do PS4 gry trzeba jednak zapłacić nawet wtedy, jeśli posiadamy oryginalne płytki z danymi tytułami jeszcze z PlayStation 2. Cena – od 43 do 63 zł za sztukę.

Sporo się ostatnio debatowało nad tym, czy warto/nie warto wydawać kasę na takie klasyki. Jeden z pracowników Sony pisze na Twitterze, że z chęcią przeczyta każdą opinię zwrotną społeczności na ten temat. Powstał również specjalny hash, pod którym możemy wpisywać tytuły, jakie chcielibyśmy zobaczyć w odrestaurowanej wersji na PlayStation 4. Jeśli macie jakieś propozycje, wpisujcie je na Twitterze dodając #PS2PS4.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie