Sony zapowiada „przełomowy” projekt gamingowy. Zaangażowani twórcy Gran Turismo 7

Sony AI i Gran Turismo
PS4 PS5

Premiera Gran Turismo 7 tuż za rogiem, a Sony i Polyphony Digital najwyraźniej mają jeszcze niespodzianki dla graczy. Firmy zapowiedziały nowy „przełomowy” projekt związany z gamingiem.

W mediach społecznościowego oddziału Sony AI pojawiła się zapowiedź nadchodzącego projektu związanego ze sztuczną inteligencją. W prace nad tajemniczym rozwiązaniem zaangażowane jest też studio Polyphony Digital. Pełną prezentację zobaczymy 9 lutego.

Nasz zespół jest podekscytowany uruchomieniem naszego gamingowego projektu flagowego i ogłoszeniem przełomowego projektu SI stworzonego we współpracy z Polyphony Digital Inc. i SIE w dniu 9 lutego. Zapraszamy na sneak peek.

– czytamy na Twitterze Sony AI

Udostępniono również krótki filmik zapowiadający projekt. Znajdziecie go poniżej.

Na powyższym materiale widać nawiązania do Gran Turismo 7, a więc niewykluczone, że projekt znajdzie zastosowanie w grze. Możliwe, że wirtualni przeciwnicy w wyścigach zyskają jeszcze mądrzejszą SI, choć na razie nie jest to nic pewnego. O tajemniczym projekcie póki co wiadomo tyle, co nic. Miejmy nadzieję, że nadchodząca prezentacja rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące współpracy Polyphony i Sony AI.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie