3. sezon Snowpiercera coraz bliżej. Zobaczcie nowy zwiastun

obsada serialu Snowpiercer
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Za nieco ponad miesiąc zadebiutuje kolejny sezon serialu Snowpiercer. Z tej okazji stacja TNT pokazała zwiastun nowej odsłony.

Produkcja cieszy się dużą popularnością wśród fanów. Nic więc dziwnego, że w styczniu pojawi się 3. już sezon Snowpiercera. Wiadomo już także, że serial został przedłużony. Zobaczcie jak na razie, jak zapowiada się akcja z nadchodzącego sezonu:

Tytułowy Snowpiercer to pociąg, którym podróżują ludzie pozostali przy życiu po tym, jak Ziemię skuła lodowa pokrywa. Osoby w poszczególnych wagonach podzielono na klasy zgodnie z ich majętnością. Najbiedniejsi w obliczu zagłady świata nie mają zbyt wiele do stracenia, zaczynają więc buntować się przeciwko dotychczasowym porządkom. Serial łączy zatem wątki science-fiction z realnymi problemami współczesnego – choć nie tylko – świata.

W 2. sezonie do produkcji dołączył Sean Bean, będzie kontynuował swoją rolę także w kolejnej odsłonie. Oprócz niego w serialu występują m.in.: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Alison Wright, a także Iddo Goldberg.

Premierę 3. sezonu zaplanowano na 24 stycznia 2022 r.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie