Daveed Diggs i Jennifer Connelly w serialu Snowpiercer

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

3. sezon Snowpiercera na nowym zwiastunie. Ocieplenie staje się faktem

Jedna ze styczniowych premier na Netflix, czyli Snowpiercer, doczekała się kolejnego zwiastunu. Premiera 3. sezonu już niedługo.

Nowa odsłona popularnego sci-fi zadebiutuje pod koniec stycznia, już dziś natomiast możemy rzucić okiem na planowane wydarzenia. To już drugi zwiastun nadchodzącego sezonu, zbierzmy je zatem w całość:

3. sezon wnosi powiew nadziei i życie pasażerów tytułowego pociągu. Nadal jednak trwa konflikt pomiędzy Laytonem (Daveed Diggs) a panem Wilfordem; obaj bohaterowie mają bowiem nieco inne spojrzenie i plany na przyszłość Snowpiercera. Oprócz dwóch wspomnianych aktorów na ekranach pojawią się m.in. Jennifer Connelly, Iddo Goldberg, Mickey Sumner, Alison Wright, Lena Hall, Sheila Vand, Annalise Basso, Steven Ogg, a także Rowan Blanchard.

3. sezon serialu Snowpiercer od TNT zadebiutuje 24 stycznia 2022 roku. Na Netflix pierwszy odcinek pojawi się dzień później, natomiast kolejne będą zamieszczane co tydzień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się