Przerwa w pracach na planie Snowpiercera. Postapokaliptyczny serial ucierpiał przez… falę upałów

Snowpiercer - prace na planie przerwane przez falę upałów
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Snowpiercer zmaga się z problemami wynikającymi z dość ironicznej sytuacji. Zdjęcia wstrzymano w wyniku… upałów na planie.

Portal Deadline podaje, że produkcja finałowego sezonu Snowpiercera musiała zostać wstrzymana. Wszystko ze względu na falę upałów, z jaką zmaga się obecnie Kolumbia Brytyjska, gdzie znajduje się plan serialu. Według informacji serwisu w wyniku panującej temperatury 14 osób z obsady i ekipy pracującej na planie zostało zabranych do okolicznych szpitali w wyniku przegrzania. Nie bez znaczenia pozostał tu fakt, iż aktorzy muszą kręcić zdjęcia w grubych zimowych ubraniach – ze względu oczywiście na miejsce akcji serialu.

Po powrocie na plan na członków obsady i ekipy czekają specjalne namioty chłodzące. Przy zdjęciach towarzyszy także personel medyczny. Przedstawiciele studia tworzącego Snowpiercera podkreślają, że zdrowie pracowników jest dla nich najważniejsze; to świetna informacja zwłaszcza w obliczu nadchodzącego końca zdjęć. Prace na planie czwartego i zarazem ostatniego sezonu Snowpiercera mają się zakończyć w tym tygodniu.

Tytułowy Snowpiercer to pociąg okrążający Ziemię po katastrofie klimatycznej, w wyniku której klimat planety uległ znacznemu ochłodzeniu. Życie na Ziemi jest już niemal niemożliwe; grupa ocalałych ludzi zamieszkuje więc poruszający się stale pojazd.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie