Sniper Ghost Warrior 3 – ciche zabójstwa oraz prowadzenie śledztwa

Zapraszamy na nowy gameplay.

Tydzień temu dowiedzieliśmy się o przesunięciu daty premiery Sniper Ghost Warrior 3 (wszystko przypominamy poniżej), zatem jeśli czekacie na nową grę od CI Games, musicie uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Żeby umilić sobie oczekiwanie na Snajpera, możecie rzucić okiem na poniższy gameplay, który nagrał serwis Gamespot. Znajdziecie tutaj sporo cichych zabójstw oraz element, na którym tak bardzo nie skupiano się we wcześniejszych fragmentach rozgrywki – śledztwach. Żeby rozwiązać zagadkę w opuszczonym kościele, będziemy musieli zabrać się za poszukiwanie dowodów, skanowanie znalezisk czy korzystanie ze zmysłu przypominającego ten, którym dysponuje Biały Wilk w Wiedźminie 3. Co powiecie na takie urozmaicenie rozgrywki?

Premiera Sniper Ghost Warrior 3 przesunięta… dzięki graczom

CI Games informowała niedawno o przesunięciu premiery Sniper Ghost Warrior 3. Jak podała spółka w komunikacie dla inwestorów, w dniu 6 marca 2017 r. podjęto decyzję o ustaleniu nowej daty premiery gry na dzień 25 kwietnia 2017 roku. Dotychczas debiut strzelaniny był planowany na 4 kwietnia.

Data premiery SGW3 będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Gra SGW3 zostanie wydana równocześnie na platformy PC, Xbox One oraz Playstation 4 – zaznacza deweloper.

Ujawniono również powód obsuwy: Zarząd Spółki podjął decyzję o przesunięciu daty premiery SGW3 na podstawie informacji zwrotnych od graczy testujących wersję beta tej gry. Przesunięcie premiery SGW3 o trzy tygodnie w ocenie Zarządu Spółki pozwoli na zaadresowanie uwag graczy.

Przypominamy, że komentarze graczy po beta testach Sniper Ghost Warrior 3 nie zawsze były pochlebne, do czego odniósł się również prezes CI Games Marek Tymiński.

Bądźmy szczerzy – trzy tygodnie obsuwy to nie tragedia, a jeśli produkcja tylko ma na tym zyskać, cierpliwie poczekamy…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Dominik

  Wiadomym że ciche zabójstwa zawsze będą kojarzyły mi się z Agentem 47 ale to tylko plus bo bardzo lubię tego typu rozgrywki, a do tego jak dodamy jeszcze opcję bycia snajperem bo wyjdzie bomba. Pytanie jak to będzie z tym śledztwem i o co będzie w tym chodziło, mam nadzieję że jeszcze przed premierą uda im się coś na ten temat pokazać.

 • Sandra

  Dobrze rozbudowany FPS na takiego właśnie czekałam. Tak racja z tymi testami beta. Dobrze, że się odbyły. Dopracują to co trzeba i gra będzie naprawdę wartościowa. Z tego co wiem tytuł ma nam zapewnić ok 35h grania a sama fabuła ma mieć 15h, więc jak na FPS jest to sporo. Pomysł na śledztwa oryginalny jak na Snpiera. Myślę, że się przyjmie.

 • Wypych

  Fajnie, że będzie tu też kilka zagadek do rozwiązania. Jasne, to co tu pokazali jest banalnie proste, ale chyba chodziło im o zaprezentowanie samej mechaniki. Jestem na tak i czekam na więcej

 • Robert

  Ciekawi mnie bardzo jak będzie wyglądało takie prowadzenie śledztwa w rzeczywistości, czy da radę w ustawieniach jakoś wyłączyć podświetlanie się punktów na pewno będzie wtedy trudniej. Zobaczymy jak to będzie wyglądało bo zapowiada się bardzo fajnie. Mnie gameplay się podoba i mam nadzieję że CI Games wykorzysta w pełni czas, który sobie dali na dopracowanie tytułu bo niby 3 tygodnie to dużo i nie dużo więc może być różnie.

 • Gracz

  A dziś zauważyłem nowy filmik z gry,
  http://www.gamespot.com/videos/sniper-ghost-warrior-3-outpost-and-hostage-rescue-/2300-6437693/

  Widać poprawę od bety, myślę że przesunięcie wyszło im na dobre, jak popracują jeszcze nad paroma rzeczami to gra będzie bardzo dobra. Ciekaw jestem multika.
  A zarąbiście wygląda snjaperka.

 • Michał

  W sumie to chyba nawet lepiej że beta testy miały miejsce bo właściwie CI Games miało jak na talerzu to co nie odpowiada graczom, więc od razu wzięli się do roboty. Opóźnienie nie jest jakieś długie więc do wytrzymania, mam nadzieję że to będą na prawdę ostatnie szlify i gra będzie bardzo dobra.

38 Shares
Share38
+1
Tweet