Sniper Ghost Warrior 3 – ciche zabójstwa oraz prowadzenie śledztwa

Zapraszamy na nowy gameplay.

Tydzień temu dowiedzieliśmy się o przesunięciu daty premiery Sniper Ghost Warrior 3 (wszystko przypominamy poniżej), zatem jeśli czekacie na nową grę od CI Games, musicie uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Żeby umilić sobie oczekiwanie na Snajpera, możecie rzucić okiem na poniższy gameplay, który nagrał serwis Gamespot. Znajdziecie tutaj sporo cichych zabójstw oraz element, na którym tak bardzo nie skupiano się we wcześniejszych fragmentach rozgrywki – śledztwach. Żeby rozwiązać zagadkę w opuszczonym kościele, będziemy musieli zabrać się za poszukiwanie dowodów, skanowanie znalezisk czy korzystanie ze zmysłu przypominającego ten, którym dysponuje Biały Wilk w Wiedźminie 3. Co powiecie na takie urozmaicenie rozgrywki?

Premiera Sniper Ghost Warrior 3 przesunięta… dzięki graczom

CI Games informowała niedawno o przesunięciu premiery Sniper Ghost Warrior 3. Jak podała spółka w komunikacie dla inwestorów, w dniu 6 marca 2017 r. podjęto decyzję o ustaleniu nowej daty premiery gry na dzień 25 kwietnia 2017 roku. Dotychczas debiut strzelaniny był planowany na 4 kwietnia.

Data premiery SGW3 będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Gra SGW3 zostanie wydana równocześnie na platformy PC, Xbox One oraz Playstation 4 – zaznacza deweloper.

Ujawniono również powód obsuwy: Zarząd Spółki podjął decyzję o przesunięciu daty premiery SGW3 na podstawie informacji zwrotnych od graczy testujących wersję beta tej gry. Przesunięcie premiery SGW3 o trzy tygodnie w ocenie Zarządu Spółki pozwoli na zaadresowanie uwag graczy.

Przypominamy, że komentarze graczy po beta testach Sniper Ghost Warrior 3 nie zawsze były pochlebne, do czego odniósł się również prezes CI Games Marek Tymiński.

Bądźmy szczerzy – trzy tygodnie obsuwy to nie tragedia, a jeśli produkcja tylko ma na tym zyskać, cierpliwie poczekamy…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.