SkyShowtime oficjalnie w Polsce. Wiemy, kiedy rusza nowy serwis streamingowy i ile kosztuje

SkyShowtime z reklamami w Polsce | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Platformy Platformy Seriale

SkyShowtime oficjalnie rusza w Polsce już w lutym. Poznaliśmy ceny, a także pierwsze szczegóły dotyczące oferty. Obejrzymy mnóstwo popularnych filmów i seriali.

Już 14 lutego, idealnie na święto zakochanych, w Polsce zadebiutuje nowy streamingowy serwis. Ma docelowo konkurować z i tak dość bogatą ofertą innych “gigantów”.

SkyShowtime w Polsce – ile kosztuje?

SkyShowtime zadebiutuje w naszym kraju już 14 lutego, a za miesiąc jego użytkowania zapłacimy 24,99 zł. Jest to więc kolejny streamingowy serwis, który oferuje stosunkowo konkurencyjne ceny, szczególnie dla dość drogiego obecnie Netfliksa. Dla wygody będziemy mogli nie tylko korzystać z niego za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, ale pojawi się dedykowana aplikacja na iOS i Android. Pobierzemy ją także na Android TV, Google TV oraz telewizory LG. Pojawił się również oficjalny zwiastun nowego gracza na rynku streamingu.

Widzimy na nim parę premierowych pozycji, które polscy widzowie będą mogli obejrzeć już w dniu debiutu usługi. Platforma już teraz zapowiedziała, że od 14 lutego obejrzymy m.in. Top Gun: Maverick, The Hanging Sun, Ambulans, Downtown Abbey: Nowa Epoka, Ray Donovan: The Movie czy Wiking. Jeżeli mowa o serialach, również otrzymamy parę ciekawych pozycji: A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Prawo i porządek, Let The Right One In, Tulsa King, Yellowstone czy Vampire Academy.

Do tego wszystkiego możemy również liczyć na dwa nowe seriale oryginalne, które mają zadebiutować w bieżącym roku – The Winner oraz polski Warszawianka.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie