Co z piracką grą Ubisoftu? Firma mówi o Skull & Bones

Skull & Bones - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pamiętacie jeszcze o Skull & Bones? Gra o piratach od Ubisoftu powstaje w wielkich bólach i czekamy na nią od bardzo dawna. Wszystko wskazuje jednak na to, że jesteśmy już blisko premiery.

Ubisoft miało potwierdzić po podsumowaniu finansowym, że gra ma się dobrze – podaje The Gamer. CFO Ubisoftu, Frederick Duguet, miał stwierdzić, że jest „bardzo zadowolony” z tego, jak przebiega produkcja gry. Choć nawet takie oświadczenie należy przyjmować z pewną dozą dystansu, to bez wątpienia pozytywna informacja.

Ubi niedawno zapowiedziało, że Skull & Bones zadebiutuje w najbliższym roku podatkowym, czyli między kwietniem 2022 roku i tym samym miesiącem w 2023 roku. Choć wciąż nie znamy dokładnej daty premiery, zdaje się ona być nieodległa.

Przypomnę, że znany informator, Tom Henderson, również niedawno podzielił się dobrymi wieściami odnośnie gry. Według niego produkcja weszła w fazę wewnętrznej wersji beta, co jasno wskazuje, że proces tworzenia gry przebiega stosunkowo pomyślnie i twórcy poczynili spore postępy.

Gra powstaje od bardzo dawna i wiele osób przypuszczało, że ostatecznie zostanie anulowana. Miło widzieć, że Ubisoft nie porzuciło projektu. Miejmy nadzieję, że ostatecznie wyjdzie z tego coś dobrego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie