Ubisoft ujawnia plany na najbliższy rok. Wśród premier Avatar i dwie inne duże gry

Avatar: Frontiers of Pandora - grsfika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft potwierdziło swoje plany na najbliższy rok podatkowy. Firma zamierza wypuścić parę znanych, dużych gier i niepotwierdzone jeszcze produkcje.

Ubi ujawniło w trakcie podsumowania finansowego, jakie produkcje wyda od kwietnia 2022 roku do kwietnia 2023 roku. W planach słynnej firmy jest wypuszczenie na rynek takich tytułów jak Avatar: Frontiers of Pandora, Mario + Rabbids: Sparks of Hope, Skull & Bones oraz niepotwierdzonych “ekscytujących gier”.

O istnieniu Avatar: Frontiers of Pandora wiemy od dawna i w zeszłym roku zobaczyliśmy pierwszy zwiastun. Data premiery gry najwyraźniej nie jest daleko, co może jednak trochę dziwić – nie widzieliśmy zbyt wielu materiałów.

Cieszy fakt, że Ubi potwierdziło, że zbliżamy się do premiery Skull & Bones. Produkcja podobno wreszcie ma się dobrze i jest na dobrej drodze do wypłynięcia na szerokie wody rynku gier wideo. Oby tylko tytuł ten nie został znów opóźniony.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope to kolejna gra, o której wiemy od dłuższego czasu, a która wreszcie zmierza do graczy. Jej premiera w ciągu najbliższego roku to żadne zaskoczenie, wszak znajduje się ona w produkcji od dawna.

A czym mogą być tajemnicze “ekscytujące gry”, o których wspomina Ubi? Stawiałbym na przewijające się w przeciekach Assassin’s Creed i mniejsze, nieogłoszone produkcje. Niestety nie potwierdzono żadnych nowych wieści na temat Prince of Persia: Sands of Time Remake i Beyond Good & Evil 2. Obie gry rzekomo dalej powstają, ale przedłużająca się cisza zaczyna być niepokojąca.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie